Contact met de VVD

Bestuur VVD Rijswijk

Als u in contact wilt komen met het bestuur kunt u een mail sturen naar onze secretaris Martijn Kersten via secretaris@vvdrijswijk.nl of een bericht sturen naar 06-22386394. Bellen mag natuurlijk ook.

Fractie VVD Rijswijk

De fractie is voor algemene zaken te bereiken via fractie@vvdrijswijk.nl

Onze raadsleden en fractieassistent zijn persoonlijk te bereiken via de volgende e-mailadressen:

Coen Sleddering: csleddering@rijswijk.nl

Caroline de Mooij: cdmooij@rijswijk.nl

Menno Ezinga: mezinga@rijswijk.nl

Udo Oelen: uoelen@rijswijk.nl

Jordy Loof: jloof@rijswijk.nl

Website, nieuwsbrief en social media

U kunt zich hier aanmelden voor onze nieuwsbrief:

https://rijswijk.vvd.nl/info/101/nieuwsbrief

Wanneer u vragen of opmerkingen heeft over de website, de nieuwsbrief of de social media kunt u contact opnemen via communicatie@vvdrijswijk.nl. U kunt natuurlijk ook altijd een bericht sturen via FacebookTwitter of LinkedIn.

Campagne

Voor vragen over de campagne, of om deel te nemen aan onze permanente campagne, kunt u onze campagneleider bereiken via campagne@vvdrijswijk.nl

Landelijke VVD

De VVD Rijswijk is als lokale partij verbonden aan de landelijke VVD. Voor vragen buiten Rijswijk om, denk hierbij over landelijke kwesties, maar ook uw lidmaatschap etc., is het soms nodig contact op te nemen met het Algemeen Secretariaat van de VVD.

De contactgegevens van de landelijke VVD zijn als volgt:

Mauritskade 21
Postbus 30836
2500 GV Den Haag
Telefoon: 070 - 361 30 61
Fax: 070 - 360 82 76
RSIN: 00 287 37 58
KVK: 40409353

De contactgegevens voor landelijke politieke vragen zijn als volgt:

E-mail: vvdvoorlichting@tweedekamer.nl 
WhatsApp: +31 6 23937475

Tweede Kamer
Binnenhof 1A
Postbus 20018
2500 EA Den Haag
Telefoon: 070 - 318 30 36

Eerste Kamer
Binnenhof 22
Postbus 20017
2500 EA Den Haag

Europees Parlement 
VVD ALDE
Rue Wiertz 60
B-1047 Brussel