Contact met de VVD Rijswijk

Contact met de VVD Rijswijk

Bestuur VVD Rijswijk

Als je in contact wilt komen met het bestuur kun je een mail sturen naar onze secretaris Gert Jan van Gendt via secretaris@vvdrijswijk.nl of een bericht sturen naar 06-10601506. Bellen mag natuurlijk ook.

Fractie VVD Rijswijk

De fractie is voor algemene zaken te bereiken via fractie@vvdrijswijk.nl

Onze raadsleden en fractieassistent zijn persoonlijk te bereiken via 06 16 38 73 71 of de volgende e-mailadressen:

Coen Sleddering: csleddering@rijswijk.nl

Udo Oelen: uoelen@rijswijk.nl

Menno Ezinga: mezinga@rijswijk.nl

Jordy Loof: jloof@rijswijk.nl

Website, nieuwsbrief en social media

Je kunt je hier aanmelden voor onze nieuwsbrief:

https://rijswijk.vvd.nl/info/101/nieuwsbrief

Wanneer je vragen of opmerkingen hebt over de website, de nieuwsbrief of de social media kun je contact opnemen via communicatie@vvdrijswijk.nl. Je kunt natuurlijk ook altijd een bericht sturen via Facebook, InstagramTwitter, of LinkedIn.

Campagne

Voor vragen over de campagne of om deel te nemen aan onze permanente campagne, kun je onze campagneleider bereiken via campagne@vvdrijswijk.nl.

Landelijke VVD

De VVD Rijswijk is als lokale partij verbonden aan de landelijke VVD. Voor vragen buiten Rijswijk om, denk hierbij over landelijke punten, maar ook jouw lidmaatschap etc., is het soms nodig contact op te nemen met het Algemeen Secretariaat van de VVD.

De contactgegevens van de landelijke VVD zijn als volgt:

Mauritskade 21
Postbus 30836
2500 GV Den Haag
Telefoon: 070 - 361 30 61
Fax: 070 - 360 82 76
RSIN: 00 287 37 58
KVK: 40409353

De contactgegevens voor landelijke politieke vragen zijn als volgt:

E-mail: vvdvoorlichting@tweedekamer.nl 

Telefonisch bereikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag tussen 09:00 en 17:00 op +31 703183036.

WhatsApp: +31 6 23937475

Tweede Kamer
Bezuidenhoutseweg 67
Postbus 20018
2594 AC Den Haag
Telefoon: 070 - 318 30 36

Eerste Kamer
Kazernestraat 52
Postbus 20017
2500 EA Den Haag

Europees Parlement
VVD ALDE
Rue Wiertz 60
B-1047 Brussel