Rijswijkse VVD in gesprek met collega's uit Haaglanden

Rijswijkse VVD in gesprek met collega's uit Haaglanden

17 januari heeft de Rijswijkse VVD politieke collega's uit Zoetermeer, Westland, Delft, Leidschendam-Voorburg, Pijnacker-Nootdorp, Midden-Delfland en de provincie Zuid-Holland welkom geheten in het Huis van de Stad.

Om de zoveel tijd spreekt de Rijswijkse VVD gezamenlijk af met collega's uit de regio. Om te praten over de uitdagingen in de regio en hoe we deze gezamenlijk kunnen oppakken. Het was weer een mooie, constructieve en gezellige avond, waar we veel van elkaar hebben kunnen leren. We hebben onder andere afgesproken elkaar te helpen wanneer er in onze gemeenten vraagstukken op tafel liggen met effecten die buiten de eigen gemeentegrenzen voelbaar zijn. Zo kunnen we elkaar, de regio en onze gemeenten versterken. Want de problemen van Rijswijk stoppen niet bij onze gemeentegrenzen. Samenwerking maakt ons allemaal sterker.